KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286186
nr 1528 6186
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Fullriggare. Signerad, daterad - 41. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 75x64 cm
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:52:56
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr